Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka > Služby > Obslužné činnosti

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Ubytovanie

Domov pri kríži poskytuje pre svojich obyvateľov ubytovanie v samostatných obytných jednotkách, ktoré sú zariadené nábytkom. Obyvatelia, ktorí vyžadujú sústavnú pomoc inej osoby sú ubytovaní v 2 - 3 lôžkových izbách.
 

 
 
  • V obytných jednotkách s rozlohou 37,10 m2 alebo 39,01 m2 , pričom každá obytná jednotka má samostatné WC, kúpeľňu, kuchynku a balkón. Je zariadená nábytkom.
  • V 2 – 3 lôžkových izbách zariadených nábytkom sprchovacím kútom a WC, ktoré slúžia občanom vyžadujúcim sústavnú pomoc inej osoby.

Suma úhrady za ubytovanie na deň na osobu sa určuje ako súčin dennej sadzby úhrady a veľkosti podlahovej plochy obytnej miestnosti a príslušenstva obytnej miestnosti, ktorú prijímateľ užíva.

Denná sadzba za užívanie 1 m2 podlahovej plochy obytnej miestnosti a príslušenstva obytnej miestnosti je 0,13 €.

Suma úhrady za ubytovanie sa zvyšuje na deň na osobu o 0,30 €, ak na jedného prijímateľa pripadá viac ako 16 m2 podlahovej plochy obytnej miestnosti.
Suma úhrady za ubytovanie sa zvyšuje na deň na osobu o 0,10 €, ak prijímateľ užíva obytnú miestnosť sám.
Suma úhrady za ubytovanie sa znižuje na deň na osobu o 0,50 €, ak je obytná miestnosť vybavená meracím zariadením na meranie odberu elektrickej energie a prijímateľ si spotrebu elektrickej energie hradí z vlastných prostriedkov.

foto

foto

fotofoto

 
Kontakt: Domov pri kríži
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 5.3.2010 / 4.4.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti