Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Petanque, varenie guláša, stavanie mája

Petanque, varenie guláša, stavanie mája
Posledný aprílový deň sme si spestrili viacerými aktivitami. Uvarili sme guláš, zahrali petanque a postavili sme si prvomájový symbol prichádzajúcej jari.

Skoro ráno sme si privstali a začali sa prípravy na varenie guláša. Popri čistení cibule, krájaní zemiakov, sme sa občerstvili mastným chlebom s cibuľou. Ten nás posilnil do hry petanque, ktorá bola priateľským stretnutím našich obyvateľov, zamestnancov a návštevníkov Denného centra Bazovského. Zamestnancov reprezentovali pani riaditeľka spolu s kolegyňami z ekonomického oddelenia. Stavanie mája bolo pestrou súčasťou tohto pekného dopoludnia, ktoré vyvrcholilo podávaním guláša. Nielen obyvatelia, ale aj zamestnanci sa podieľali na jeho príprave. Šéfkuchárom ako aj po iné roky bol vedúci prevádzkového oddelenia. Tieto aktivity majú naši obyvatelia veľmi radi, sú príjemným spestrením s pobytom v záhrade. Najviac sa ich tam stretne, práve pri aktivitách s hudbou, jedlom a dobrou zábavou.

 
 
 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2015 > Petanque, varenie guláša, stavanie mája

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies