Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Vystúpenie tanečnej skupiny Latino Flash EX

Latino Flash EX
Latino Culture Project je tanečný projekt, ktorý vznikol pred 28 rokmi. Založil ho Ing. Miguel Mendez, rodák z Nicaraguy, ktorý prišiel na Slovensko študovať vysokú školu a ostal Slovensku verný až doteraz.

Projekt združuje a prináša radosť všetkým, ktorí chcú tancovať: od detí, cez mládež až po dospelých. Latino Flash EX je názov skupiny, v ktorej momentálne pôsobia bývalí tanečníci, ktorí sa opäť po rokoch vrátili k tancu a chcú prinášať pozitívnu energiu ostatným. Ich doménou sú farebné kostýmy, melodická hudba a úsmev. Tento rok si vybrali 15 inštitúcií, ktorým ponúkli /bez nároku na honorár/ tanečný latino program + tanečnú školu jednoduchých krokových variácií. 8. októbra 2015 zavítali aj do nášho zariadenia a priniesli nám radosť z pohybu a energickú hudbu, ktorá zaujala natoľko, že sme spravili dohodu o pravidelnej vyúčbe latino tancov pre začiatočníkov. Tancu bude predchádzať strečing, primeraný veku a možnostiam našich seniorov.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2015 > Vystúpenie tanečnej skupiny Latino Flash EX

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies