Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Vystúpenie detí z MŠ pri Kríži a členov krúžkov Domova pri kríži

Vystúpenie detí z MŠ pri Kríži a členov krúžkov Domova pri kríži
V rámci Mesiaca úcty k starším sme 15. októbra 2015 pripravili pre našich obyvateľov program, ktorý sa skladal z dvoch častí. Počas prvej časti programu sa predstavili naši obyvatelia so svojim talentom, pod vedením vedúcich krúžkov.

Pani Benediktová premietla cyklus fotografií, v ktorom predstavila niektorých obyvateľov, celé prostredie nášho zariadenia i našu záhradu, ktorú naši seniori radi navštevujú a trávia v nej voľný čas. Literárny krúžok s pani Kuzmiakovou sa prezentoval prózou a básňami, ktoré recitovali niektoré z našich obyvateliek. Manžel pani Kuzmiakovej spríjemňoval atmosféru hrou na harmonike. Neskôr zabavila prítomných hrou na klavíry a spevom pani Doležalová spolu s členmi Speváckeho krúžku. V druhej časti programu vystúpili deti z MŠ Pri kríži pod vedením pani učiteliek. Deti sa ukázali rôznymi spevohrami a tancom. Bolo to veľmi pekné a dojímavé stretnutie. Prítomní všetkých účinkujúcich odmenili potleskom i úsmevom.

 
 
 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2015 > Vystúpenie detí z MŠ pri Kríži a členov krúžkov Domova pri kríži

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies