Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka > Podporili nás

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

HENKEL

Henkel logo
Dvojročná spolupráca so spoločnosťou HENKEL (spolupráca začala v roku 2015) nám priniesla v mesačných intervaloch veľa zábavy, radosti a milej pozornosti od dobrovoľníkov - zamestnancov spomínanej spoločnosti.

 

 
 
 

Odkazy

  • Dobrovoľnícka činnosť spoločnosti Henkel - jún 2016
    V sobotu 25.6.2016 prišli do nášho zariadenia dobrovoľníčky Ivanka a Janka. Pripravili si pre našich obyvateľov ľahké cvičenia na rozhýbanie končatín, svalov a tela. Hojná účasť nám opäť potvrdila, že záujem zo strany obyvateľov o tieto návštevy je vítaná a má zmysel.
  • Dobrovoľnícka činnosť spoločnosti Henkel Slovensko - máj 2016
    V mesiaci máj v sobotu 21.5.2016 sa stretli v záhrade naši obyvatelia spolu s dobrovoľníkmi spoločnosti Henkel. Tentokrát sa aktivity konali pri peknom počasí v záhrade.
  • Dobrovoľnícka činnosť spoločnosti Henkel Slovensko - apríl 2016
    Dobrovoľníci už v roku 2015 navštevovali naše zariadenie a pripravovali pre našich seniorov rôzny program (výroba papierových kvetov, hra Bingo!, jednoduché cvičenia na precvičenie stuhnutých svalov v záhrade a pod.). Úvodné stretnutie sa tento rok uskutočnilo v sobotu 16.4.2016 v poobedňajších hodinách v priestoroch jedálne.
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podporili nás... > HENKEL

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies