Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Petržalské páračky – drápačky

Petržalské páračky – drápačky
Dňa 7. septembra 2016 sme mali možnosť v našom domove znovu privítať seniorov z občianskeho združenia Petržalčanka pod vedením pani Alžbety Korbelovej. Navštívili nás v poradí už s druhým predstavením.

Prvé bolo Petržalská svadba a teraz predstavenie plné spevu, tanca, prikorenené humorom a ľudovou tradíciou pod názvom Petržalské páračky – drápačky. Úvodným slovom p. Korbelová poďakovala za pozvanie, ktoré s radosťou prijali. Predstavila skupinu šikovných a nadaných seniorov, ktorí ukázali našim seniorom svoje herecké, spevácke ale aj tanečné kvality. Predstavením pozdvihli náladu celému obecenstvu. Na záver sme si spoločne zaspievali, dokonca aj zatancovali, bolo to úžasné popoludnie v našom Domove pri kríži. Bodku za programom urobila naša pani riaditeľka Mgr. Janka Dudoňová, ktorá poďakovala vedúcej p. Korbelovej a všetkým účinkujúcim. Veríme, že toto predstavenie nie je posledné a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie.

 
 
 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2016 > Petržalské páračky – drápačky

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies