Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Október - mesiac úcty k starším

Október - mesiac úcty k starším
Pri príležitosti mesiaca Október - mesiac úcty k starším, sme dňa 11.10.2016 pripravili pre našich obyvateľov pekný kultúrny program.

Členovia krúžkov literárneho, speváckeho a krúžku dobrej nálady, pod vedením svojich vedúcich prezentovali svoju celoročnú prácu. Úvodom sme pozdravili a vzdali úctu prítomným seniorom slovom a piesňou v podaní nášho obyvateľa pána Ďuriníka. Nasledovali krásne verše v podaní pani Kuzmiakovej, pani Kvasnicovej a vlastná báseň pani Turayovej. Pán Chmúrny prezentoval svoj krúžok výbornými vtipmi. Pridali sa k nemu i ďalší prítomní, čím navodili dobrú náladu. Ani naše speváčky a speváci sa nedali zahanbiť, predstavili sa novým repertoárom pod vedením klaviristky pani Doležalovej. Všetci si spoločne zaspievali známe slovenské piesne a tejto výbornej atmosfére dala záverečnú bodku naša obyvateľka, herečka pani Kristínová. Tá svojim čarovným hlasom predniesla báseň, čím urobila na nás veľký a nezabudnuteľný dojem. Opäť sme mali jedno nádherné dopoludnie.

 
 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2016 > Október - mesiac úcty k starším

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies