Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Športové hry–seniori–deti z Detského domova Podunajské Biskupice

Športové hry - seniori - deti
Dňa 7.6.2017 sme organizovali VIII. ročník športových hier v našom zariadení, ale VI. ročník športových hier seniori - deti z Detského domova v Podunajských Biskupiciach.

Športové hry seniorov a detí otvorila, hostí a súťažiacich privítala riaditeľka nášho zariadenia Mgr. Janka Dudoňová. Súťažiaci z radov seniorov i detí si zmerali sily v šiestich športových disciplínach: floorbal, hod krúžkami, hod vreckami, hod loptou do pyramídy, lov rybičiek a navliekanie drôteniek. Súťažných disciplín sa súťažiaci mohli zúčastniť v ľubovoľnom poradí. Celý deň sa niesol v športovom duchu, sprevádzala ho dobrá a veselá nálada, pretože všetci vieme, že pohyb je hra a hra je činnosť, ktorá zamestnáva príjemným spôsobom telo i ducha. Deti z Detského domova v Podunajských Biskupiciach si pripravili pre našich seniorov pekný kultúrny program a krásne darčeky v podobe stromu života.
Pochutili sme si i na výborných pečených klobáskach a chlebíku, ktoré pre nás všetkých pripravila kuchyňa nášho zariadenia, ovocí, ktoré nám podaroval pán Denis Suchánek a chutnou bodkou boli výborné koláčiky podarované z cukrárne u Babičky v Karlovej Vsi. Všetci, ktorí sme sa športových hier zúčastnili, sme sa opäť raz presvedčili, že pohyb je život, radosť, nádej, krása i slasť.

 
 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 28 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  -1- 2  ďalšia stránka >
 
 
 
 
 
 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 28 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  -1- 2  ďalšia stránka >
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > Športové hry–seniori–deti z Detského domova Podunajské Biskupice

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies