Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Projekt "DNES MÁM RANDE S NAŠÍM MESTOM"

"Dnes mám rande s naším mestom"
Domov pri kríži sa zapojil do projektu NAŠE MESTO, ktorý organizovala nadácia PONTIS. V dňoch 9. a 10. júna 2017 prišli do nášho zariadenia dobrovoľníci-manažéri, obchodníci, z viacerých firiem, ktorí sa zmenili na pomocníkov pre seniorov.

Oblečení v rovnakých tričkách a s úsmevom na tvári sa zapojili do Nášho Mesta, najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva v strednej Európe. Začali sme v záhrade rozcvičkou, neskôr sa utvorili skupinky, ktoré hrali s našimi dobrovoľníkmi šachy, karty, stolný tenis a maľovali sa i obrázky. Dobrovoľníci veľmi pomohli i vozíčkarom i seniorom s barličkami a poprechádzali sa s nimi po záhrade a blízkom okolí. Slniečko svietilo, nálada bola výborná, pretože naši seniori sa rozhovorili s dobrovoľníkmi, vymenili si rôzne skúsenosti zo života i práce. Boli to dva veľmi krásne dni, ktoré pre našich seniorov znamenali príjemné chvíle a víkendové osvieženie.

 
 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > Projekt "DNES MÁM RANDE S NAŠÍM MESTOM"

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies