Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Letná činnosť seniorov v Domove

Letná činnosť seniorov v Domove
Letné obdobie je časom prázdnin a dovoleniek, kedy ľudia oddychujú, aby zregenerovali svoje sily a nabrali viac vitality do nastávajúcich pracovných dní. Naši seniori však nezaháľali ani v týchto horúcich letných mesiacoch a pravidelne sa zúčastňovali všetkých aktivít, ktoré sme pre nich pripravili a presunuli do našej krásnej rozkvitnutej domovskej záhrady.

Seniori mali pripravené pohybové aktivity, na ktorých sme si spoločne zacvičili, športové, zahrali sme si stolný tenis a rôzne športové disciplíny, ale aj sme kreslili, hrali spoločenské hry. V rámci letných mesiacov k nám zavítali aj deti vo veku 7-12 rokov z Nízkoprahového centra FORTUNÁČIK, s ktorými si naši seniori zahrali, zaspievali a s ktorými strávili príjemné chvíle, ktoré ich potešili. Nás zase potešilo, že i v takýchto horúčavách sa seniori aktívne zapojili do všetkých činností, ktorých cieľom bolo potešiť ich, pobaviť a spoločne stráviť príjemné chvíle.

 
 
 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > Letná činnosť seniorov v Domove

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies