Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Župná olympiáda seniorov

Župná olympiáda seniorov
„Bratislavská župa“ dlhodobo podporuje aktívnych seniorov. Dôkazom toho je aj siedmy ročník Župnej olympiády seniorov, ktorej sa dňa 23.09.2017 zúčastnilo aj športové družstvo seniorov nášho zariadenia. Olympiáda sa konala v Domove sociálnych služieb a rehabilitačnom stredisku ROSA na bratislavskej Patrónke. Tento rok súťažilo 13 seniorských tímov.

Súťažili sme v 7 disciplínach: štafetová chôdza, hod šípkami na terč, hod loptičkou na cieľ, florbalová streľba, chôdza s loptičkou na lyžičke cez prekážky, hlavolam a v znalostiach z prvej pomoci. Súčasťou Župnej olympiády seniorov bola aj súťaž o „Najlepší župný koláčik“, ktorý súťažné tímy vlastnoručne upiekli a priniesli na olympiádu ako „štartovné“. My sme síce žiadne umiestnenie nezískali, ale boli sme ocenení medailami ako najusilovnejší tím, ktorý si vzájomne veľmi pomáhal a vyhlásený bol i najstarší účastník Župnej olympiády 2017, ktorým bol člen nášho tímu pán Ladislav Huszár, ktorý i napriek svojmu krásnemu vysokému veku 89 rokov statočne a usilovne reprezentoval naše zariadenie vo všetkých športových disciplínach. Sme veľmi radi, že sme sa olympiády zúčastnili, lebo nálada bola veselá a priateľská.

 
 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 27 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  -1- 2  ďalšia stránka >
 
 
 
 
 
 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 27 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  -1- 2  ďalšia stránka >
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > Župná olympiáda seniorov

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies