Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

ČÍítanie našich seniorov deťom v MŠ Cabanova

Čitanie seniorov deťom
Čítanie kníh je bežná aktivita u seniorov v našom zariadení. Výnimočné je pre nich čítať detskú knihu pre deti, lebo tu je dôležitý aj spôsob interpretácie. Naši seniori sa zapojili do projektu „Z rozprávky do rozprávky“ a vznikla spolupráca nášho zariadenia s najbližšou materskou školou, čiže MŠ Cabanova.

Tento projekt vnímame ako veľké pozitívum, pretože aj ľudia vo vyššom veku môžu zažívať opäť niečo zaujímavé a krásne , čo ich môže naplniť radosťou a pocitom, že aj v tomto veku sú potrební a nápomocní iným. Vnímame to ako taký „most dvoch generácií“ , kde si seniori a deti budujú vzájomné vzťahy a nové zážitky. Čítanie našich seniorov deťom v MŠ Cabanova začalo v októbri 2017 v pravidelnom čase a veríme, že bude pokračovať čo najdhšie. Veľmi nás teší, že na prvom stretnutí bol prítomný aj pán starosta Dúbravky RNDr. Zaťovič.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > ČÍítanie našich seniorov deťom v MŠ Cabanova

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies