Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

„My sa máme, že sa máme“

"My sa máme, že sa máme"
23.november bol štvrtok, v Materskej škôlke Cabanova sviatok. Dom kultúry v Dúbravke patril škôlkarom, rodičom aj priateľom. Akadémia škôlkarov začala, zahájila sa vystúpením učiteliek. Ľudové tance a zvyky, zvládli hravo menšie deti.

Tanečné vystúpenia menších i väčších detí rozveselilo v hľadisku všetkých. Záver programu bol úžasný, prišlo prekvapenie od pani riaditeľlky MŠ Cabanova, ktorá spolu s deťmi a ostatnými učiteľkami pripravili krásny kalendár detí zo škôlky, ktorého mottom bolo : „My sa máme, že sa máme“. Boli to vzácne chvíle, pretože kalendár si mohli rodičia zakúpiť a výťažok išiel na deti z detskej onkológie na Kramároch. Naše zariadenie spolupracuje s MŠ Cabanova , naši seniori chodia čítať detičkám rozprávky pred spaním, deti ich poznajú ako rozprávkové babičky a rozprávkoví deduškovia. Dostali sme preto aj my pozvanie na akadémiu. Bolo to krásne a deti aj my sme boli šťastní, že sa všetko podarilo a že deti žijú v škôlke v radosti a láske.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > „My sa máme, že sa máme“

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies