Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Adventné aranžovanie

Adventné aranžovanie
Kytica patrí k najstarším spôsobom aranžovania kvetov, ktorý sa vyvinul z pôvodného jednoduchého skladania stoniek s kvetmi vedľa seba do zväzkov. Podľa zachovaných historických prameňov sa kvety aranžovali do kytíc už v dobe antického Grécka a Ríma.

Aj v našom zariadení sme sa rozhodli pod vedením sociálnej pracovníčky Etelky vyzdobiť foyer krásnymi adventnými ikebanami či kyticami. Šikovné ruky našich obyvateliek sa pustili dňa 30.11.2017 do práce – keďže už čiastočne ovládajú základy aranžérskej techniky, nebol problém s vytváraním vlastných kompozícií. K dispozícii mali náradie, suroviny, polotovary, dekoračné doplnky. Toto všetko spojili do krásnych adventných kytíc a ikebán. Naše obyvateľky, ale i my sme mali dobrý pocit z aranžovania a že sa nám podarilo vlastnými rukami skrášliť naše zariadenie.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > Adventné aranžovanie

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies