Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Moje lásky (Alžbetínske naivné divadlo)

"Moje lásky"
Do nášho zariadenia Domova pri kríži 26 prišlo dňa 29.11.2017 popoludní Alžbetínske naivné divadlo a jeho protagonisti - amatérski herci sa nám predstavili skvelou hrou chorvátskeho spisovateľa Mira Gavrana MOJE LÁSKY.

Hra hovorí o zauzlenom ľudskom príbehu prvého prezidenta Georga Wahingtona, ktorý graduje po jeho smrti rozhovorom manželky Marty a jeho milenky Silvie. Predstavenie nás všetkých veľmi upútalo, účinkujúci hrali veľmi presvedčivo a v sále bolo absolútne ticho, pretože každý z divákov bol maximálne sústredení na dej, ktorého koniec zostal otvorený a nás donútil zamyslieť sa. Alžbetínske naivné divadlo pôsobí na Vysokej škole sv. Alžbety v ich Univerzitnom pastoračnom centre, kde aj skúšajú. My im želáme veľa ďalších dobrých hier a úspechov a ďakujeme za to, že nám spríjemnili popoludnie svojím vystúpením.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > Moje lásky (Alžbetínske naivné divadlo)

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies