Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Mikuláš navštívil aj nás

Mikuláš
Tešia sa na neho tisíce detí, no nie len oni. Svojich oduševnených priaznivcov má určite aj medzi seniormi. Mikuláš prináša do domu radosť a pocit očakávania, každoročne presne v ten istý deň – 6. decembra.

Mikuláš je historickou postavou, ktorú uctievajú ľudia po celom svete. Bol to ľudomil a všetok svoj majetok rozdal biednym ľuďom, sirotám a chudobným deťom. A práve vďaka tomuto jeho počinu vznikol zvyk obdarúvať každý rok v tento deň deti ,ale i dospelých darčekmi. Mikuláš prišiel aj k nám 6.decembra 2017 najprv na lôžkové oddelenie, na druhý deň do jedálne, aby sme si tieto zvyky pripomenuli prostredníctvom literárno-hudobného pásma, ktoré si pre nás pripravili šikovné detičky z MŠ Cabanova. Program bol plný spevu a krásnych básničiek, veľmi krásny a dojímavý, že nám mnohým aj slzička z oka vypadla. Mikuláš bol štedrý, rozdával darčeky nielen deťom, ale i seniorom. Naši seniori boli dojatí a prežili sme krásne dopoludnie.

 
 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 30 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  -1- 2  ďalšia stránka >
 
 
 
 
 
 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 30 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  -1- 2  ďalšia stránka >
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2017 > Mikuláš navštívil aj nás

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies