Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Dnes mám rande s naším mestom

Dnes mám radne s naším mestom
Domov pri kríži sa zapojil do projektu NAŠE MESTO, ktorý organizovala nadácia PONTIS. Dňa 8.júna 2018 popoludní prišli do nášho zariadenia dobrovoľníci – zamestnanci spoločnosti IBM (International Services Centre, s.r.o.), ktorí sa zmenili na pomocníkov pre seniorov.

Oblečení v rovnakých tričkách a s úsmevom na tvári sa zapojili do Nášho Mesta, najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva v strednej Európe. Vytvorili sme skupinky, ktoré sa venovali podľa záujmu jednotlivým činnostiam – seniori hrali s našimi dobrovoľníkmi bingo, karty, stolný tenis, florbal a niektorí sa rozprávali na rôzne zaujímavé témy či prechádzali po záhrade a blízkom okolí. Dobrovoľníci veľmi pomohli i vozíčkarom i seniorom s barličkami a poprechádzali sa s nimi po záhrade a blízkom okolí. Slniečko svietilo, nálada bola výborná, pretože naši seniori sa rozhovorili s dobrovoľníkmi, vymenili si rôzne skúsenosti zo života i práce. Bol to opäť veľmi krásny a zaujímavý deň, resp. popoludnie, ktoré pre našich seniorov znamenali príjemné chvíle a osvieženie. Sme veľmi radi a vďační za to, že sa k nám prihlásili dobrovoľníci, mladí ľudia, ktorí chceli svoj voľný čas venovať niečomu užitočnému, čo obohatí aj ich život o nové skúsenosti.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Dnes mám rande s naším mestom

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies