Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Športové hry pre seniorov a deti z Detského domova Podunajské Biskupice

Športové hry
Dňa 26. júna 2018 sme organizovali IX. ročník športových hier v našom zariadení a súčasne je to aj VII. ročník športových hier seniori - deti z Detského domova v Podunajských Biskupiciach. Športové hry seniorov a detí otvorila, hostí a súťažiacich privítala riaditeľka nášho zariadenia Mgr. Janka Dudoňová.

Spoločne sme športovali, pretože všetci vieme, že pohyb je hra a hra je činnosť, ktorá zamestnáva príjemným spôsobom nielen naše telo, ale i ducha a súťažili sme v 5 športových disciplínach, vo floorbale, hode krúžkami na cieľ, hod vreckami na cieľ, lovili sme rybičky a navliekali drôtenky. Pochutili sme si i na výborných pečených klobáskach a chlebíku, ktoré pre nás všetkých pripravila kuchyňa nášho zariadenia a dali sme si i kávu a čaj. Všetci, ktorí sme sa športových hier zúčastnili , sme sa opäť raz presvedčili, že pohyb je život, radosť, nádej, krása a že i v seniorskom veku je pohyb veľmi dôležitý a zdraviu prospešný.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Športové hry pre seniorov a deti z Detského domova Podunajské Biskupice

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies