Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Letu otvára sa záhrada

Letu otvára sa záhrada
Konečne je tu leto! Pre mladých i starých je to čas odobrať sa na záhradu. Nie je divu, že sa na to každý z nás teší. Zima bola dlhá a na jar sa počasie dosť striedalo. Naša záhrada je však oázou oddychu a priestorom, kde dokážeme načerpať novú silu a energiu do ďalších všedných dní.

Doprajeme si v nej aj dnes kvalitný oddych, ale i radosť a zábavu. Záhrada nás nabáda k mnohým vonkajším činnostiam a k tomu nám dáva i dosť veľký priestor. Naše zariadenie pripravilo dňa 27. júna 2018 už tradične ako i po minulé roky aktivitu pod názvom LETU OTVÁRA SA ZÁHRADA. Boli sme veľmi radi, že naše pozvanie prijala a prišla nás svojimi piesňami, hudbou a pekným slovom potešiť veľmi milá a priateľská pani GIZKA OŇOVÁ s manželom, ktorá nám hrala a spievala nielen na počúvanie, ale i do tanca. Pozdraviť nás všetkých prišiel i pán primátor hl. mesta Bratislavy pán Nesrovnal a pán starosta MÚ Dúbravka Martin Zaťovič . Nálada bola skvelá ako každý rok.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Letu otvára sa záhrada

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies