Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Návšteva z bratislavskej ZOO

Návšteva ZOO
Bratislavská zoologická záhrada je domovom približne 170 druhov zvierat v celkovom počte viac ako 960 jedincov. Založená bola v roku 1960 a má množstvo zaujímavých expozícií.

Kto má rád zvieratká, rád o nich počúva a dokonca si ich rád i osobne pozrie, tak ten mal možnosť zúčastniť sa dňa 11. júla 2018 v dopoludňajších hodinách veľmi zaujímavého a poučného podujatia. V tento deň k nám prišli do zariadenia zvieratká a jeho ošetrovatelia, ktorí nám porozprávali veľa o ich živote v ZOO, ale naše pozvanie prijala i pani riaditeľka bratislavskej Zoologickej záhrady Ing. Miloslava Šavelová, ktorá nám zase porozprávala rôzne zaujímavosti o vzniku ZOO, o práci ošetrovateľov a o celkovom kolobehu zoologickej záhrady. Boli sme veľmi nadšení týmto podujatím a veľmi sa nám páčilo, pretože sme si zvieratká mohli i pohladkať. S našimi seniormi sa spoločne tešili zo zvieratiek i deti z detského denného nízkoprahového centra FORTUNÁČIK, ktoré sme k nám pozvali a ktoré boli dokonca obdarované i krásnou knihou o ZOO a skladačkami zvierat.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Návšteva z bratislavskej ZOO

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies