Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Naša 100 ročná jubilantka

Naša 100 ročná jubilantka
V živote sú chvíle, ktoré sú výnimočné. Takouto udalosťou je bezpochyby aj oslava 100 -ročného jubilea. Toto veľmi vzácne životné jubileum oslávila práve 14. augusta 2018 naša obyvateľka, pani Helena Cahlíková.

Jubileum, ktorému pri pohľade na našu milú obyvateľku nemôžeme ani uveriť. Táto sympatická žena, ešte stále s dostatkom energie a zvyčajne vždy s úsmevom na tvári má už 10 krížikov? Nuž áno, je to tak. Kým však prešla túto dlhú cestu, život jej pripravil veľa ťažkých skúšok a zložitých životných situácií. Dokázala sa s nimi však vyrovnať so cťou ako statočná a silná žena. Obdivujeme ju a vážime si ju. Jej vrásky svedčia o skúsenostiach, o tom, že nie vždy bolo všetko ľahké. Sú dôkazom jej veľkého životného poznania.

 
 

Vážená pani Cahlíková, želáme Vám pokojný život, nech Vám ešte zdravie slúži a užívajte si aj naďalej veľa lásky od svojich najbližších.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Naša 100 ročná jubilantka

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies