Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Významné ocenenia v Domove pri kríži

Projekt Dobrá duša
Domov pri kríži sa ešte v máji tohto roku prihlásil do celoslovenského projektu DOBRÁ DUŠA, ktorý sa zameriava na zviditeľnenie a podporu dobrovoľníctva seniorov na Slovensku. Tento rok bol už 7.ročník projektu, ktorý vyhlasuje spoločnosť HARTMAN-RICO v spolupráci s Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny SR.

Naše zariadenie sa prihlásilo už niekoľkokrát a z toho sme získali 2x ocenenie, v ktorom boli ocenení naši dobrovoľníci - seniori. Aj tento rok vybrali a ocenili našu seniorku, ktorú sme do projektu DOBRÁ DUŠA prihlásili za jej krásnu dobrovoľnícku činnosť, ktorú vykonáva v našom zariadení a veľmi sa tešíme i tomu, že tento rok bolo ocenené i naše zariadenie Domov pri kríži.

 
 

Tento rok, dňa 14.septembra 2018 bola ocenená naša obyvateľka – seniorka pani Božena TURAYOVÁ, ktorá svojím príbehom o dobrovoľníckej činnosti, ktorú vykonáva v našom zariadení veľmi zaujala výberovú komisiu a tá ju nakoniec aj vybrala a navrhla na ocenenie.

Za vytváranie výnimočného prostredia pre dobrovoľnícku pomoc v roku 2017 a ochotu pomôcť v každej chvíli bolo ocenené i naše zariadenie Domov pri kríži a cenu a diplom si prevzala riaditeľka Domova Mgr. Janka Dudoňová. Srdečne blahoželáme.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Významné ocenenia v Domove pri kríži

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies