Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Návšteva autobusom po ZOO v Bratislave

Návšteva autobusom po ZOO v Bratislave
Bratislavská zoologická záhrada je domovom približne 170 druhov zvierat v celkovom počte viac ako 960 jedincov. Založená bola v roku 1960 a má množstvo zaujímavých expozícií. Kto má rád zvieratká, rád o nich počúva a dokonca si ich rád i osobne pozrie, tak ten mal možnosť zúčastniť sa dňa 26.septembra 2018 v dopoludňajších hodinách veľmi zaujímavého a poučného podujatia.

Tentokrát sme so sebou zobrali obyvateľov menej mobilných, objednali autobus a odviezli sme sa na prehliadku bratislavskej ZOO. Pani riaditeľka ZOO nám umožnila prehliadku absolvovať autobusom po celý čas, takže sme sa dostali i na pomerne vysoko položené miesta, kde si kraľujú hrochy a nosorožce. Počas celej prehliadky sme mali odborný výklad, ktorý s nami absolvovala pani riaditeľka ZOO i dve jej zamestnankyne. Okrem prehliadky nás v autobuse navštívil pytón obrovský, nosáľ a veľká korytnačka. Na záver tejto skvelej akcie sme dostali darček v podobe knihy o ZOO. Výlet bol úžasný, mali sme krásne počasie a tak sme videli veľa zvierat, ktoré sa opaľovali na slniečku.

 
 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Návšteva autobusom po ZOO v Bratislave

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies