Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Mikuláš navštívil aj nás

Mikuláš navštívil aj nás
Tešia sa na neho tisíce detí, no nie len oni. Svojich oduševnených priaznivcov má určite aj medzi seniormi. Mikuláš prináša do domu radosť a pocit očakávania, každoročne presne v ten istý deň – 6. decembra. Mikuláš je historickou postavou, ktorú uctievajú ľudia po celom svete. Bol to ľudomil a všetok svoj majetok rozdal biednym ľuďom, sirotám a chudobným deťom. A práve vďaka tomuto jeho počinu vznikol zvyk obdarúvať každý rok v tento deň deti, ale i dospelých darčekmi.

Mikuláš prišiel aj k nám 5.decembra 2018, 6.decembra 2018 zase navštívil lôžkové oddelenie, aby sme si tieto zvyky pripomenuli prostredníctvom literárno-hudobného pásma, ktoré si pre nás pripravili šikovné detičky z MŠ Cabanova. Program bol plný spevu a krásnych básničiek, veľmi krásny a dojímavý, že nám mnohým aj slzička z oka vypadla. Mikuláš bol štedrý, rozdával darčeky nielen deťom, ale i seniorom. Naši seniori boli dojatí a prežili sme krásne dopoludnie.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Mikuláš navštívil aj nás

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies