Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Srdce na dlani

Srdce na dlani
Srdce na dlani“ je ocenenie Bratislavského dobrovoľníckeho centra, ktoré smeruje k zvýšeniu statusu dobrovoľníctva a k jeho rozvoju. Ide o ocenenie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok (jednotlivcov aj kolektívov) a ich projektov za dobrovoľnícku činnosť, ktorú vykonávajú bez nároku na finančnú odmenu v prospech iných, v rôznych oblastiach spoločenského života, rozvoja, ochrany životného prostredia, kultúry, výchovy a vzdelávania a pod.

Ide aj o ocenenie koordinátorov a koordinátoriek dobrovoľníkov a dobrovoľníčok ako aj o ocenenie za výnimočný čin alebo iný prejav solidarity a motivovania k službe pre druhých. Naše zariadenie sa taktiež prihlásilo do tohto krásneho projektu a prihlásilo nášho už dvojročného spolupracovníka-dobrovoľníka pána Mareka RIEČANA, ktorý je naším vynikajúcim lektorom a pravidelne každý mesiac prináša naším seniorom zaujímavé témy v podobe prednáškovo-filmových podujatí. Seniori si tieto stretnutia nesmierne obľúbili, pretože sa dozvedia veľa zaujímavého z histórie starovekých dejín, ale radi diskutujú aj o iných témach, akými sú priateľstvo, kríza, vzájomná pomoc a pod. Spoločne s pánom Riečanom sme sa zúčastnili krásneho slávnostného večera, na ktorom boli nominovaní ocenení. Veľmi sa tomu tešíme a prácu pána Riečana si veľmi vážime.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Srdce na dlani

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies