Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Pytačky alebo koaličná rada /Alžbetínske naivné divadlo/

Pytačky alebo koaličná rada
V dejinách slovenského ochotníctva, ktoré má históriu už takmer 2 storočia nastalo v priebehu jeho vývoja veľa zmien. Toto divadlo to nemalo vo svojom vývoji jednoduché, ale ani napriek tomu sa nevzdalo a bojovalo za svoju vlastnú identitu. Zaujímavé je, že ochotnícke divadlo bolo prístupné všetkým sociálnym skupinám a vekovým kategóriám.

Určite táto aktivita podnecovala v nich ľudskosť, spolupatričnosť, lásku k iným ľuďom a ku svojej krajine, rozvíjalo ich osobnosti a rečové zdatnosti. Tento typ divadla nezanikol ani dnes, rozvíja sa a má stále čoraz viac svojich nadšencov. Aj do nášho zariadenia prišli opäť herci Alžbetínskeho naivného divadla a tento rok sa nám predstavili novou hrou Pytačky alebo koaličná rada. Predstavenie bolo zaujímavé, donútilo nás zamyslieť sa, ale i napriek tomu, že malo skôr vážny ako veselý charakter, stretlo sa predstavenie s veľkým úspechov.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2018 > Pytačky alebo koaličná rada /Alžbetínske naivné divadlo/

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies