Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Stretnutie s včelárom, spojené s ochutnávkou na tému APITERAPIA-liečenie včelími produktmi

Stretnutie s včelárom spojené s ochutnávkou
Včelie produkty sú alternatívou farmaceutických prípravkov. Na rozdiel od nich však nepoznajú predávkovanie a nemajú toxické účinky. Včelie produkty (peľ, včelí jed, vosk, propolis a materská kašička) sa využívajú pri rôznych chorobných príznakoch.

Sú vhodné na detoxikáciu jednotlivých orgánov (pečeň, žalúdok, slezina, pankreas), druhá skupina prípravkov sa používa pri infekčných ochoreniach (ochorenie priedušiek, kožné infekcie, hnisavé ochorenia). Včelárstvo, včelie produkty a apiterapia – to boli témy nášho stretnutia so známym slovenským včelárom pánom Dedinským z Bratislavy, ktoré sme organizovali dňa 13. februára 2019 . Súčasťou stretnutia bola tiež ochutnávka mnohých včelích produktov.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2019 > Stretnutie s včelárom, spojené s ochutnávkou na tému APITERAPIA-liečenie včelími produktmi

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies