Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Marec - mesiac knihy

Marec-mesiac knihy
Marec sa ako mesiac knihy oslavuje už dlhé desiatky rokov. Konkrétne to je už od roku 1955, kedy ho v bývalom Československu vyhlásili na počesť Mateja Hrebendu Hačavského. Cieľ bol naozaj jednoduchý – chceli tak podporiť záujem o knihy.

Kniha patrí medzi neodmysliteľných spoločníkov mladých či starých a najväčších priateľov človeka od vynálezu kníhtlače. Nám sa podarilo zrealizovať stretnutie so známou slovenskou spisovateľkou románov, ale i básní pani Zdenkou Švábekovou Wenczlovou, ktorú sme medzi nami privítali dňa 27.marca 2019. Rozprávanie o knihách bolo veľmi zaujímavé a pútavé, atmosféru stretnutia nám svojimi krásnymi piesňami obohatil a spríjemnil slovenský country spevák Alan Mikušek. Stretnutie bolo veľmi príjemné, atmosféra výborná, na záver sme sa spoločne odfotili nielen so samotnou spisovateľkou, ale i pánom Mikušekom.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2019 > Marec - mesiac knihy

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies