Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Župná olympiáda 2019

Župná olympiáda 2019
Dňa 18. mája 2019 Bratislavský samosprávny kraj organizoval podujatie, ktoré prináša obyvateľom možnosť zábavy, športového a umeleckého vyžitia, ale aj oddychu či edukácie. Takýmto podujatím je ŽUPNÁ OLYMPIÁDA SENIOROV, ktorú BSK organizoval už siedmy krát.

Naše zariadenie sa prihlásilo aj tento rok so svojimi seniormi. Seniori súťažili v siedmich súťažných disciplínach – chôdza s loptičkou na lyžičke cez prekážky, hod loptičkou na cieľ, florbalová streľba hokejkou na bránku, hlavolam, štafetová chôdza, hod šípkami na terč a znalosti prvej pomoci. Súčasťou prihlásenia sa a zároveň i súťažnou disciplínou bola mimo športová aktivita a súťaž o najlepší domáci koláčik. Keďže sme mali výborný tím, získali sme aj niekoľko ocenení - 1.miesto za znalosti prvej pomoci, 2. miesto za hod loptičkou na cieľ a mimoriadne ocenenie za najkrajší a najväčší domáci koláčik, ktorým bola vynikajúca ovocná torta. Župnej olympiády sme sa zúčastnili veľmi radi, bola výborná nálada, atmosféra a krásne slnečné počasie.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2019 > Župná olympiáda 2019

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies