Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Seniori a ich bezpečnosť

Seniori a ich bezpečnosť
Dnešný svet je plný nástrah a ľudia využívajú rôzne metódy ako človeku ublížiť, či znepríjemniť život. Vyberajú si hlavne slabších, ktorí sa nedokážu brániť, ako sú deti alebo seniori. V našom zariadení sa snažíme robiť všetko pre seniorov a všetko preto, aby boli naši klienti v bezpečí.

Zorganizovali sme opäť i tento rok prednášku s názvom ,,Bezpečnosť seniorov“, ktorú nám prišli odprezentovať členovia Policajného zboru a Ministerstva vnútra SR. Tentoraz sa zamerali na bezpečnosť seniorov pri komunikácii s cudzími osobami, predchádzaniu trestných činov na senioroch, riešeniu rizikových situácií, dôležitým telefónnym číslam, či praktickým ukážkam a príbehom zo života. Na konci prednášky dostali všetci poslucháči užitočné letáky, v ktorých si mohli nájsť veľmi zaujímavé informácie o prezentovaných témach. Podujatie malo veľmi dobrý ohlas a uskutočnilo sa dňa 29. apríla 2019.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2019 > Seniori a ich bezpečnosť

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies