Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Naše mesto – SRDCE NA DLANI (projekt)

Naše mesto – SRDCE NA DLANI (projekt)
Domov pri kríži sa zapojil do projektu NAŠE MESTO, ktorý organizovala nadácia PONTIS. Dňa 08. júna 2019 dopoludnia prišli do nášho zariadenia dobrovoľníci – zamestnanci spoločnosti ACCENTURE, s. r. o. v Bratislave a dobrovoľníci z verejnosti, ktorí sa zmenili na pomocníkov pre seniorov.

Oblečení v rovnakých tričkách a s úsmevom na tvári sa zapojili do Nášho Mesta, najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva v strednej Európe. Vytvorili sme skupinky, ktoré sa venovali podľa záujmu jednotlivým činnostiam. Nálada bola výborná, pretože naši seniori sa rozhovorili s dobrovoľníkmi, vymenili si rôzne skúsenosti zo života i práce. Bolo to opäť aj tento rok krásne a zaujímavé dopoludnie, ktoré pre našich seniorov znamenali príjemné chvíle a osvieženie. Sme veľmi radi a vďační za to, že sa k nám prihlásili dobrovoľníci, mladí ľudia, ktorí chceli svoj voľný čas venovať niečomu užitočnému, čo obohatí aj ich život o nové skúsenosti.

 
 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2019 > Naše mesto – SRDCE NA DLANI (projekt)

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies