Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Vyhliadková jazda vláčikom Blaváčikom historickou časťou Bratislavy

Vyhliadková jazda vláčikom Blaváčikom
Vláčik BLAVÁČIK je ideálny darček pre seniorov. Je to nezabudnuteľný zážitok, ktorý oceňujú predovšetkým seniori s obmedzenou hybnosťou. Vláčik jazdí za každého počasia, pretože okrem príjemného sedenia má aj pevnú strechu.

Aj my sme sa rozhodli pre takýto darček a potešiť našich seniorov, preto sme pre nich vláčik Blaváčik objednali a absolvovali sme trasu historickou Bratislavou dňa 3.júla 2019. Z okna vláčika Blaváčika sme videli historickú budovu SND, prvý bratislavský obchodný dom „PRIOR“, prvú výškovú budovu v Bratislave „Manderlák“, previezli sme sa námestím revolučných rokov 1989, uvideli sme jedinú zachovalú bránu stredovekého opevnenia, historické sídlo Slovenskej národnej rady, súčasné sídlo prezidenta SR, Bratislavský hrad a podhradie, sakrálnu dominantu Bratislavy „Dóm sv. Martina“, jedinečný dunajský most bez pilierov, dunajské nábrežie. Vyviezli sme sa až na Bratislavský hrad a odtiaľ na Slavín. Zážitky sme mali nesmierne, mnohí zo seniorov absolvovali takúto trasu prvýkrát, nakoľko nepochádzajú z Bratislavy a pre tých, ktorí sú z Bratislavy to bol taktiež zážitok, pretože všetko je veľmi zmenené, obnovené a to čo zostalo im pripomenulo krásne staré časy.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2019 > Vyhliadková jazda vláčikom Blaváčikom historickou časťou Bratislavy

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies