Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Mikulášske stretnutie s dúbravskými hokejistami

Mikulášske stretnutie s dúbravskými hokejistami
Seniorov z Domova pri kríži prišli v rámci krásneho adventného obdobia a Mikuláša pozdraviť mladí nádejní hokejisti z hokejové klubu HOBA z bratislavskej Dúbravky. Návšteve hokejistov sme sa veľmi potešili, 4. decembra bola pre našich seniorov taká neobyčajná streda. Bolo ich veľa, prišli spoločne s trénermi a vedúcim klubu pánom Semančíkom. Spoločne s nimi prišiel i pán starosta MČ Dúbravka pán Zaťovič s manželkou.

Chlapci sa predstavili športovo, prítomní seniori obdivovali ich dresy. Seniorov čakalo i veľmi milé prekvapenie od chlapcov, ktorí prítomným ukázali, že vedia dobre narábať nielen s hokejkou a pukom, ale že majú aj šikovné ruky a zmysel pre hudbu, čo dokázali hrou na klavír a na gitare. V ich podaní odzneli známe skladby skupiny Beatles, ale i vážna hudba. Ich mladosť, úprimnosť, spontánnosť a darčeky, urobila všetkým veľkú radosť. Krásne chvíle s mladými ľuďmi všetkých prítomných potešili, pretože boli úctiví, milí a úprimní.

 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2019 > Mikulášske stretnutie s dúbravskými hokejistami

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies