Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

VEOLIA potešila našich seniorov

VEOLIA potešila našich seniorov
Vianoce sú časom, kedy by mal každý človek cítiť, že nie je na svete sám. V tomto období chceme potešiť nielen svojich blízkych, ale veľakrát aj iných ľudí, osamelých ľudí, či deti v detských domovoch. Vianočné dávanie darčekov je nádhernou skúsenosťou a zážitkom. Naše zariadenie Domov pri kríži malo možnosť obdarovať seniorov darčekmi vďaka darcovskej podpore spoločnosti VEOLIA Energia, ktorá túto aktivitu vníma ako samozrejmú súčasť svojej firemnej kultúry. Veľká vďaka patrí teda spoločnosti VEOLIA ENERGIA, ktorá splnila priania našich seniorov a vrátila im tak do ich životov kúsok Vianoc. Splnením želaní tak vniesla do ich životov radosť a potešenie, pretože úsmevy na ich tvárach je pre všetkých tým najsilnejším „ďakujem“.

Ďakujeme všetkým zamestnancom spoločnosti VEOLIA ENERGIA a predovšetkým vedeniu spoločnosti za to, že ani oni, popri svojej náročnej a zodpovednej práci nezabúdajú, že Vianoce nie sú len o detskej radosti, ale aj o radosti ľudí v domovoch sociálnych služieb, domovoch dôchodcov, ktorí veľakrát nemajú nikoho, kto by si na nich spomenul. Sme veľmi vďační za to, že nás oslovili a urobili našim seniorom tohtoročné Vianoce výnimočné a radostné.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2019 > VEOLIA potešila našich seniorov

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies