Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Podujatia 2020

 
 
 

Súvisiace odkazy

 • testovanie obyvateľovTestovanie obyvateľov a zamestnancov
  V dňoch 31.10.2020 – 1.11.2020, v rámci celoplošného testovania obyvateľstva na ochorenie COVID-19, prebehlo aj testovanie obyvateľov a zamestnancov nášho zariadenia, realizované priamo v Domove pri kríži. Celoplošné testovanie pomôže zachytiť skryté ohniská nákazy a spomaliť šírenie vírusu. Tým, že sme sa otestovali, zistili sme nielen svoj vlastný stav, ale pomôžeme ochrániť aj svojich blízkych a ľudí v širšom okolí. S radosťou konštatujeme, že výsledky všetkých testovaných obyvateľov i zamestnancov sú NEGATÍVNE.

 • Zábavné dopoludnie s firmou HenkelZábavné dopoludnie s firmou Henkel
  Firma HENKEL SLOVENSKO spolupracuje s naším zariadením už piaty rok. Je to spolupráca, ktorá fantasticky funguje a ktorá pravidelne vysiela svojich dobrovoľníkov k nám, aby pobavili našich seniorov a strávili s nimi zaujímavé dopoludnie. Seniori sa vždy veľmi tešia týmto stretnutiam, pretože sú veľmi zábavné, radostné a plné zaujímavých prekvapení.

 • Fašiangová veselicaFašiangová veselica
  Tak ako každý rok vo februári, aj tento rok sme dňa 12. februára 2020 zorganizovali fašiangovú veselicu pre našich seniorov. Fašiangy - najveselšie zvyky počas roka majú pôvod v predkresťanskom období a patria k zvykom spojeným s prelomom zimy a jari. V minulosti ako aj dnes sú obdobím veselosti a hodovania, vyvrcholením ktorého je fašiangová zábava.

 • Stretnutie s poéziou a prózouStretnutie s poéziou a prózou
  Dňa 7. februára 2020 sme zorganizovali poetické dopoludnie so zaujímavými ľuďmi. Boli to spisovatelia, ktorí sa vo svojej tvorbe venujú písaniu poézie a prózy. Bolo ich 7, v úvode sa každý z nich v krátkosti predstavil a potom postupne každý z nich predstavil aj svoju tvorbu. Bolo to veľmi zaujímavé počúvanie, ktoré zaujalo všetkých prítomných seniorov.

 • Filmové dopoludnie pre seniorov a deti z centra FortunáčikFilmové dopoludnie pre seniorov a deti z centra Fortunáčik
  Deti z nízkoprahového centra FORTUNÁČIK k nám opäť zavítali aj tento rok. Pripravili sme pre nich zaujímavé filmové dopoludnie, na ktoré sa tešili spoločne s našimi seniormi. Premietali sme krásny dokumentárny film o živote tuleňov. Po ukončení premietania sa deti rozhodli namaľovať nám na výkresy to, čo práve videli na filmovom plátne.

 • Ježiš Kristus - osobnosť, ktorá zmenila svetJežiš Kristus - osobnosť, ktorá zmenila svet
  NA SVETE je veľa slávnych ľudí. Niektorí sú známi vo svojej komunite, vo svojom meste či vo svojej krajine. Iných poznajú ľudia na celom svete. No ak aj poznáte meno nejakého slávneho človeka, ešte to neznamená, že ho naozaj poznáte.

 
Zbaliť celý strom galérií
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2020

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies