Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Testovanie obyvateľov a zamestnancov

testovanie obyvateľov
V dňoch 31.10.2020 – 1.11.2020, v rámci celoplošného testovania obyvateľstva na ochorenie COVID-19, prebehlo aj testovanie obyvateľov a zamestnancov nášho zariadenia, realizované priamo v Domove pri kríži. Celoplošné testovanie pomôže zachytiť skryté ohniská nákazy a spomaliť šírenie vírusu. Tým, že sme sa otestovali, zistili sme nielen svoj vlastný stav, ale pomôžeme ochrániť aj svojich blízkych a ľudí v širšom okolí. S radosťou konštatujeme, že výsledky všetkých testovaných obyvateľov i zamestnancov sú NEGATÍVNE.

Poďakovať chceme hlavne našim zdravotníkom, ktorí veľmi zodpovedne a ohľaduplne pristupovali k testovaniu , sociálnym pracovníčkam, ale i celému personálu, ktorý za krátky čas musel všetko pripraviť a zorganizovať. Naďalej zostávajú v našom zariadení v platnosti všetky preventívne opatrenia, ktoré budeme zodpovedne dodržiavať pre ochranu zdravia nás všetkých a našich blízkych.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2020 > Testovanie obyvateľov a zamestnancov

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies