Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Aranžovanie a mobilné záhradky

Aranžovanie a mobilné záhradky
Aranžovanie je činnosť, ktorú majú naše obyvateľky veľmi rady. Baví ich vymýšľať a vytvárať rôzne zaujímavé produkty či už zo živých, alebo umelých kvetov.

Keďže je leto a k letu patria kvety, rozhodli sme sa v našom zariadení začiatkom júna 2021 skrášliť si naše mobilné záhradky, ktoré by boli okrasou našej veľkej záhrady a o ktoré by sa starali a vybudovali si ich naše obyvateľky. Zabezpečili sme kvety a v rámci krúžku aranžovania si naše obyvateľky vysadili mobilné záhradky, upravili a s radosťou sa budú venovať ich starostlivosti. Pri sadení kvetov bola skvelá atmosféra, pri ktorej si nielen oddýchli, ale si i zaspievali. Okrem toho, pripravili si pre nás aj prekvapenie, pretože vysadili krásne kvety a rastlinky do dáždnikov, ktoré sú okrasou a súčasťou záhrady. Bol to skvelý nápad oživiť takýmito netradičnými „kvetináčmi“ časť záhradnej plochy.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2021 > Aranžovanie a mobilné záhradky

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies