Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Záhrada po zime je vynovená

Záhrada po zime
Po zime si každá záhrada vyžaduje trochu starostlivosti. V zime obvykle pôsobia záhrady pochmúrne a menej príťažlivo. Chýba im svieža zeleň a farebnosť, ktorá je pre netypická počas sezóny. Stačí často veľmi málo a záhrada sa premení na oveľa viac zaujímavé miesto. Dokonca aj počas najchladnejších dní v roku. Všetko si však treba vopred naplánovať, alebo myslieť na tieto netradičné zimné ozvláštnenia.

 
 

Aj my sme sa rozhodli našu záhradu zrevitalizovať a skrášliť. Začali sme s pôdou, ktorá cez zimu bojovala s prízemnými mrazmi, preto pred nástupom sezóny bolo pôdu vhodné skultivovať a prevzdušniť. S pôdou samozrejme úzko súvisí aj trávnik. V prvom rade bolo treba z trávnika odstrániť nánosy nečistôt, ako sú vetvičky lístie a zvyšky suchej trávy. Pôde sme dodali dostatok živín, nasadili nový trávnik, skrášlili a porezali živý plot, stromy a nasadili sme trvalkové záhony, okrasné trávy, dlhokvitnúce rastliny a ruže. Zasadili sme tiež muškáty a obnovili  dreviny.

Naša záhrada je veľmi pekná, príkladne sa o ňu staráme a ona sa nám  za starostlivosť určite poďakuje nádherným rastom a záplavou farieb. Radi ju všetci využívame, pretože je oázou pokoja, relaxu, odpočinku, ale i zábavy.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2021 > Záhrada po zime je vynovená

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies