Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Seniori, pozor na podvodníkov!

Seniori, pozor na podvodníkov!
SENIORI POZOR – nestaňte sa obeťou zlodejov a podvodníkov, pri komunikácii s cudzími osobami buďte opatrní, hlavne tými, ktorých nepoznáte a volajú vám ako vaši príbuzní, ako lekári, či vnuci a žiadajú požičať peniaze na rôzne účely. To sú indície, ktoré polícia opakovane zaznamenáva ako trestnú činnosť páchanú na senioroch. Osoby vyššieho veku sa pre svoju dôverčivosť a nepoučiteľnosť stávajú často obeťami podvodov a krádeží.

Keďže sú to témy veľmi aktuálne, s ktorými sa stretávame neustále, aj v našom zariadení sme zorganizovali prednášku k daným témam. Prišla medzi nás odborníčka na slovo vzatá, ktorá dlhé roky pôsobila v policajnom zbore a veľmi pútavou formou všetkým trpezlivo vysvetľovala, aké nástrahy číhajú na seniorov, čo urobiť v prípade, ak niekto cudzí zavolá na telefón, ak sa niekto vydáva za „odpočtára“ plynu, vody, elektriny a pod. Seniori pozorne nielen počúvali, ale mali aj veľa otázok a pridali aj svoje prípady, s ktorými sa oni sami stretli.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2021 > Seniori, pozor na podvodníkov!

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies