Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Slávnostný koncert pri príležitosti mesiaca október – Mesiac úcty k starším

Slávnostný koncert pri príležitosti mesiaca október – Mesiac úcty k starším
Mesiac október by mal byť pre náš všetkých pripomienkou, ako si uctiť starších ľudí v našom okolí. Starnutie je zákonitý, všeobecný jav, ktorému podliehajú všetky živé organizmy, teda aj my ľudia. Je to nezvratný a postupný proces v našom živote.

Úcta k starším ľuďom by mala byť predovšetkým prirodzenou súčasťou nášho života, mala by byť spontánna a nenásilná. Starší ľudia si ju zaslúžia, pretože vekom nadobudli rôzne skúsenosti, ktoré odovzdávajú nám, mladším. Aj v našom zariadení sme si tento sviatok starších pripomenuli dňa 9. októbra 2021 veľmi krásnym koncertom poprednej cimbalovky z Budapešti, ktorá k nám zavítala, aby spríjemnila sobotňajšie popoludnie seniorom nádhernou, temperamentnou hudbou a spevom, ale aj husľový virtuóz z Nemecka, ktorý si s nimi zahral. V druhej časti slávnostného popoludnia vystúpilo DUO SERVUS, s ktorými si naši seniori zaspievali známe repeťácke pesničky. Koncert spríjemnil chvíle seniorom, čoho dôkazom bola ich spontánna radosť, veľký potlesk účinkujúcim a spev, ktorý ich sprevádzal ešte aj pri odchode domov.

 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2021 > Slávnostný koncert pri príležitosti mesiaca október – Mesiac úcty k starším

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies