Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Slovenka roka 2022

Slovenka roka 2022
Vážení rodinní príslušníci, radi by sme sa s Vami podelili o radosť, ktorú zdieľame spoločne s našou pani riaditeľkou, ktorá bola nominovaná v ankete SLOVENKA ROKA 2022, ktorú vyhlasuje už po štrnástykrát Týždenník Slovenka v spolupráci s RTVS a Slovenským národným divadlom.

Filozofiou ankety je prezentovať dámy, ktoré sú výnimočné a úspešné vo svojom povolaní. SLOVENKA ROKA chce vzdať úctu ženám, ktoré svojím umom, nadaním a pracovitosťou dokázali niečo výnimočné a užitočné a ktoré dokázali skĺbiť pracovné povinnosti s povinnosťami rodiny, čo nie je jednoduché. Patrí im za to vďaka, pocta a všeobecné uznanie. Tešíme sa aj preto, že táto nominácia prišla v roku, v ktorom sa naša pani riaditeľka dožíva životného jubilea a ktorú si ona sama veľmi váži a ktorú považuje za veľký dar k jubileu a odmenu za jej vyše 35 ročné pôsobenie v sociálnych službách.

 
 

Riaditeľka Domova pri kríži  Mgr. Janka DUDOŇOVÁ  bola nominovaná v kategórii CHARITA A SOCIÁLNA PRÁCA .

O víťazkách v jednotlivých kategóriách sa rozhoduje  formou SMS hlasovania v tvare SR(medzera)25 na číslo 7504, cena SMS je 1 euro s DPH.

Čitatelia Slovenky prostredníctvom kupónov, ale podporiť môžete nominantku aj  formou hlasovania na www.slovenkaroka.sk do 1. 6. 2022 do 12:00 hod.

Ďakujeme za Vašu podporu.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2022 > Slovenka roka 2022

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies