Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Najkrajšie veľkonočné vajíčko

Najkrajšie veľkonočné vajíčko
Sú šikovní, kreatívni a umenie je pre nich aj forma terapie. Takýto názor majú na seniorov na odbore sociálnych vecí Bratislavského samosprávneho kraja a preto pripravili začiatkom apríla pre všetkých prijímateľov sociálnych služieb v kraji súťaž o najkrajšie veľkonočné vajíčko. Prijímatelia sociálnych služieb mali do 12. apríla doručiť vlastnoručne vytvorené veľkonočné vajíčko. Mohlo byť namaľované, upečené, nakreslené, vyšité alebo uháčkované. Podstatné bolo, aby seniori vytvorili vajíčko vlastnými rukami a bolo originálne. Zapojiť sa mohli všetky zariadenia v kraji a spolu prišlo vyše sto výtvorov.

Spomedzi 14 zariadení boli vybratí traja víťazi, ktorí získali aj veľmi peknú odmenu. Naše zariadenie reprezentovala pani Magda JEŽEKOVÁ, ktorá vytvorila vlastnoručne krásne pestrofarebné veľkonočné vajíčko v črepníku pod odborným okom svojej sociálnej pracovníčky Mgr. Moniky Belešovej. Keď sme sa dozvedeli mená víťazov a to, že naša seniorka získala krásne 2.miesto, boli sme na ňu nesmierne hrdí a potešení. Výherkyni ešte raz srdečne blahoželáme.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2022 > Najkrajšie veľkonočné vajíčko

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies