Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Zabavme sa spoločne v záhrade

Zabavme sa spoločne v záhrade
Ničnerobenie a nuda napomáhajú k zhoršovaniu chorôb u starších ľudí. Ľudia všetkých vekových kategórií by mali tráviť čas zmysluplne, a to sa týka aj starších ľudí. Hoci ich možnosti môžu byť kvôli fyzickým aj psychickým ochoreniam obmedzené, s trochou predstavivosti sa vždy dajú nájsť nejaké aktivity. Nuda a ničnerobenie vyvolávajú zlú náladu a podráždenosť.

Preto, aby nuda nebola, zorganizovali sme zábavné dopoludnie pre našich seniorov, kde si precvičili svoju pamäť rôznymi zaujímavými kvízmi, hrami, seniori, ktorí majú či mali v obľube tradičnú hru “meno, mesto, zviera, vec”, určite ocenili aj túto hru. Táto psychohra rozvíja pamäť, keďže jej podstatou je spomenúť si názvy či mená na konkrétne písmená. Na záver si všetci spoločne zaspievali známe ľudové piesne. 21. júl 2022 bol teda z ďalších vydarených spoločenských dní našich seniorov, kedy spoločne strávili v dobrej nálade krásny slnečný deň opäť vonku v našej záhrade.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2022 > Zabavme sa spoločne v záhrade

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies