Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Zabavme sa spoločne v záhrade – zábavné štvrtky

Zabavme sa spoločne v záhrade – zábavné štvrtky
Ničnerobenie a nuda napomáhajú k zhoršovaniu chorôb u starších ľudí. Ľudia všetkých vekových kategórií by mali tráviť čas zmysluplne, a to sa týka aj starších ľudí. Hoci ich možnosti môžu byť kvôli fyzickým aj psychickým ochoreniam obmedzené, s trochou predstavivosti sa vždy dajú nájsť nejaké aktivity. Nuda a ničnerobenie vyvolávajú zlú náladu a podráždenosť.

Preto, aby nuda nebola, zorganizovali naše sociálne pracovníčky Monika, Elenka a Želka pravidelné zábavné štvrtky pre seniorov, aby sa spoločne zahrali, zacvičili si, či zatancovali, ale tiež zašportovali. Tieto dni počas letných mesiacov júl a august boli veľmi zábavné, seniori sa ich veľmi radi zúčastňovali, pretože vždy tu bola veselá nálada, krásne slnečné počasie. Sociálne pracovníčky si tieto štvrtky vždy nejako pomenovali, napr. Disco zábava, Karaoke, Zaspievajme si slovenské ľudové piesne, Pohyb a šport je cesta ku zdraviu a pod.

 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2022 > Zabavme sa spoločne v záhrade – zábavné štvrtky

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies