Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Popoludnie so zmrzlinou

Popoludnie so zmrzlinou
Chladivé pokušenie zaženie všetky starosti, preto leto a dobrá zmrzlina patria k sebe. Stačí jediný kopček a hneď je vám lepšie. Rozhodli sme sa preto, že zorganizujeme pre našich seniorov super zmrzlinové popoludnie. Okrem dobrej zmrzliny sme pridali aj domácu levanduľovú a bazovú limonádu. Nasadili sme si sociálne pracovníčky klobúky na hlavu, aby nás bolo lepšie rozoznať, že my sme tie, ktoré budeme zmrzlinu podávať.

Postupne sme každá naberali kopčeky zmrzliny pre seniorov aj seniorky v pripravenom zmrzlinovom stánku a rozdávali. Bolo horúco, takže zmrzlina padla veľmi vhod. Seniori spokojne odpočívali v záhrade a tri druhy zmrzliny ochutnávali. Nechýbali úsmevy, smiech a radosť, všetci sa dobre bavili. Nás to veľmi tešilo, pretože takáto akcia v zariadení ešte nebola. Seniori 12.7.2023 mali krásne popoludnie v záhrade a veríme, že si to zopakujeme aj budúci rok.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2023 > Popoludnie so zmrzlinou

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies