Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka > Galéria > Naše zariadenie > Záhrada

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Stretnutie s dobrovoľníkmi z Bratislavskej arcidiéznej farskej charity v Dúbravke

Stretnutie s dobrovoľníkmi z Bratislavskej arcidiéznej farskej charity v Dúbravke
Domov pri kríži nadviazal spoluprácu s dobrovoľníkmi Bratislavskej arcidiéznej farskej charity v Dúbravke. Naši seniori spoznali tak mnoho inšpiratívnych ľudí, ktorí sú zapálení pre svoju prácu dobrovoľníka. Dobrovoľníci venujú našim seniorom svoj voľný čas, svoje zručnosti, schopnosti, vedomosti.

Na stretnutiach preberajú rôzne témy, rozprávajú sa a vymieňajú si skúsenosti, ale hrajú i rôzne hry. Mnohí píšu poéziu, niektorí prózu, ktoré si na stretnutiach prečítajú, prípadne si aj zaspievajú. Stretnutia s dobrovoľníkmi sa stali veľmi obľúbenými, nakoľko sa stretávajú už niekoľko mesiacov pravidelne a počet záujemcov stále rastie. My sa týmto stretnutiam veľmi tešíme, nakoľko dobrovoľníci prinášajú na stretnutia nielen mnoho zaujímavého, ale predovšetkým pokoj, pochopenie a dobrú náladu.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2023 > Stretnutie s dobrovoľníkmi z Bratislavskej arcidiéznej farskej charity v Dúbravke

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies