Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka > Služby > Ďalšie činnosti

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Jazda vláčikom Blaváčikom

Jazda vláčikom Blaváčikom
Čo zaujímavé ešte pripraviť pre našich seniorov, pokiaľ je ešte krásne slnečné jesenné počasie? Porozmýšľali sme a napadlo nás, že by sme si mohli zopakovať jazdu na vláčiku Blaváčiku a ukázať, čo všetko sa v Bratislave za posledné obdobie zmenilo, prípadne niektorým, ktorí nepoznajú Bratislavu ukázať, aké zaujímavosti sa tu nachádzajú. Od nápadu prešlo k činu a tak sme dňa 17. septembra 2023 zorganizovali výlet vláčikom Blaváčikom, dohodli si hodinovú jazdu a okruh so spoločnosťou, ktorá vláčiky prevádzkuje.

Vláčik prišiel priamo pred naše zariadenie, odkiaľ sme putovali až do samotného centra, prešli si historickú i novú časť Bratislavy, sprievodkyňa Andrejka nám porozprávala veľa zaujímavostí o histórii Bratislavy, jej pamiatkach, ale i o rôznych nových stavbách a pripravovaných projektoch. Všetci boli veľmi spokojní, jazda vláčikom Blaváčikom sa veľmi páčila a seniori, ktorí sa tejto jazdy zúčastnili mali veľký zážitok nielen zo samotného výletu a jazdy vláčikom, ale i výkladom našej sprievodkyne. Vláčik nám všetkých šťastne priviezol i späť domov, do nášho zariadenia.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2023 > Jazda vláčikom Blaváčikom

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies