Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka > Služby > Ďalšie činnosti

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Slávnostný koncert venovaný mesiacu október – mesiacu úcty k starším

Slávnostný koncert venovaný mesiacu október – mesiacu úcty k starším
Mesiac október by mal byť pre náš všetkých aj pripomienkou, ako si uctiť starších ľudí v našom okolí. Starnutie je zákonitý, všeobecný jav, ktorému podliehajú všetky živé organizmy, teda aj my ľudia. Je to nezvratný a postupný proces v našom živote. Úcta k starším ľuďom by mala byť predovšetkým prirodzenou súčasťou nášho života, mala by byť spontánna a nenásilná.

Starší ľudia si ju zaslúžia, pretože vekom nadobudli rôzne skúsenosti, ktoré odovzdávajú nám, mladším. Pri tejto príležitosti sme dňa 25.10.2023 zorganizovali slávnostný koncert pod názvom „SPEV SRDCA“, v ktorom sa nám predstavili koncertné umelkyne Katarína Jablokovová a Mária Farkašová. V ich podaní sme si vypočuli krásne melódie od známych hudobných skladateľov, akými boli Čajkovskij, Rachmaninov, Bach, Šostakovič, ale aj krásne básne, ktoré napísala Katarína Jablokovová. Koncert bol krásny a všetkých nás pohladil na duši i srdci.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2023 > Slávnostný koncert venovaný mesiacu október – mesiacu úcty k starším

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies