Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka > Galéria > Naše zariadenie > Záhrada

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Župná olympiáda seniorov

Župná olympiáda seniorov
„Bratislavská župa“ dlhodobo podporuje aktívnych seniorov. Dôkazom toho je aj X. ročník Župnej olympiády seniorov, ktorej sa dňa 23. septembra 2023 zúčastnilo aj športové družstvo seniorov nášho zariadenia. Olympiáda sa konala v Domove sociálnych služieb a rehabilitačnom stredisku ROSA na bratislavskej Patrónke. Tento rok súťažilo 50 seniorských tímov.

Súťažili sme v 7 disciplínach: štafetová chôdza, hod šípkami na terč, hod loptičkou na cieľ, florbalová streľba hokejkou na bránu, chôdza s loptičkou na lyžičke cez prekážky, hlavolam a kvíz o Bratislavskom samosprávnom kraji. Súčasťou Župnej olympiády seniorov bola aj súťaž o „Najlepší župný koláčik“, ktorý súťažné tímy vlastnoručne upiekli a priniesli na olympiádu ako „štartovné“. My sme ako tím boli šikovní a súťaživí, získali sme 1. miesto v súťažnej disciplíne florbalová streľba hokejkou na bránu a získali pekné ceny, ktoré víťazom daroval Bratislavský samosprávny kraj.
V rámci celého podujatia sa prezentovali stredné župné odborné školy so svojimi ukážkami prvej pomoci, meraním tlaku a tepu alebo masážou krčnej chrbtice a to Stredná zdravotnícka škola, Strečnianska 20, Bratislava a Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, Bratislava. Občerstvenie v rámci podujatia zabezpečila Stredná odborná škola Hotelových služieb a obchodu, Na Pántoch 9, Bratislava. Podujatie sme absolvovali už niekoľkokrát, získavame nových priateľov, ale predovšetkým je tam vždy skvelá nálada a atmosféra.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2023 > Župná olympiáda seniorov

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies