Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


Cesta: Titulka > Galéria > Naše zariadenie > Záhrada

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Krabice plné lásky a vianočné stretnutie s deťmi

Krabice plné lásky a vianočné stretnutie s deťmi
Na 20. december 2023 určite tak ľahko nezabudneme. V tento deň sme s stretli s deťmi zo Spojenej školy na Dúbravskej ceste, ktoré nás prišli pozdraviť a potešiť darčekom v rámci projektu „Krabice plné lásky“. V úvode stretnutia sa prihovorila všetkým prítomným pani riaditeľka školy a pozdravila všetkých prítomných, popriala krásne a pokojné prichádzajúce vianočné sviatky.

Spolu s deťmi pani riaditeľka a pani učiteľky pripravili nádherný vianočný program, v ktorom sa deti predstavili ako veľmi šikovní speváci, tanečníci a recitátori. Deti zaspievali známe vianočné koledy, ktorými vytvorili nádhernú a veselú vianočnú atmosféru, pretože k ich spevu sa pridali aj mnohí seniori. Nálada bola výborná, na záver deti odovzdali seniorom darčeky a s mnohými sa stihli aj priateľsky porozprávať. Bolo to krásne stretnutie, ktoré navodilo tú pravú vianočnú atmosféru a prinieslo čaro Vianoc.

 
 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Podujatia 2023 > Krabice plné lásky a vianočné stretnutie s deťmi

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies